576 575 515 Piastowska 7 Tarnowskie Góry

DLA PACJENTA

Indywidualna konsultacja lekarska

Drodzy Pacjenci,

pierwsza wizyta ma na celu określenie Waszych indywidualnych potrzeb oraz dobór odpowiednich metod i przebiegu leczenia po przeprowadzonym szczegółowym wywiadzie, pozwalającym na uzyskanie jak najlepszych efektów. W naszym gabinecie ze szczególną starannością dbamy o wasze dobro, bezpieczeństwo oraz komfort.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabiegi medycyny estetycznej są dla każdego?

Absolutnie tak. Każdy może skorzystać z zabiegów. Nawet jeśli w jakiejś grupie pacjentów któreś zabiegi są przeciwskazane, na pewno razem znajdziemy taki, który będzie można bezpiecznie wykonać i który da zadowalający efekt.

W jaki sposób trzeba przygotować się do wizyty?

Tak naprawdę specjalne przygotowanie nie jest potrzebne. Zalecam aby w dniu poprzedzającym nie pic alkoholu oraz unikać intensywnego wysiłku. Komfortowe jest również nie nakładanie makijażu bezpośrednio przed wizytą.

Po jakim czasie widać pierwsze efekty zabiegu?

Wszystko zależy od zabiegu. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego dają efekty natychmiast, na efekt toksyny botulinowej musimy poczekać kilka dni do dwóch tygodni. Najdłużej czekamy na efekty zabiegów regeneracyjnych i stymulacyjnych. Cierpliwość natomiast opłacona jest genialnym efektem. 

Czy są jakieś zalecenia po zabiegach?

Do każdego zabiegu mam specjalne zalecenia pozabiegowe, każda pacjentka dostaje takie po wykonanym zabiegu. Najważniejsze z nich to unikanie wysiłku fizycznego oraz picia alkoholu przez 48 godzin. 

Czy kobieta w ciąży może skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej?

Kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące to szczególna grupa pacjentek, staramy się nie wykonywać im zabiegów jeśli nie ma takiej konieczności. Natomiast bardzo chętnie pomogę dobrać odpowiednią pielęgnację oraz zaproponuje plan zabiegowy do wykonania tuż po okresie karmienia.

Czy produkty wykorzystywane do zabiegów są bezpieczne?

Oczywiście. Wybieram dla was tylko najwyższej jakości produkty, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzone badaniami. 

Czy po przeminięciu efektu zabiegu twarz i skóra nie będą wyglądały gorzej niż przed wykonaniem zabiegu?

Skóra dzięki wykonywanym zabiegom medycyny estetycznej ma zdecydowanie lepszą kondycję niż bez nich. W przypadku botoksu skóra nie marszczy się, ponieważ prostują się mięśnie, na których skóra wcześniej się fałdowała. W przypadku zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego bruzda zostaje wypełniona, a że kwas hialuronowy ma dodatkowo bardzo dobre właściwości wiązania wody, tym samym sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona. Po wypełnianiu ust kwasem hialuronowym, usta będą nawilżone i nie będą wymagały częstego smarowania ich pomadką nawilżającą.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegów medycyny estetycznej?

Efekty zabiegów medycyny estetycznej utrzymują się od kilku do kilkunastu miesięcy. Wszystko zależy od: rodzaju zabiegu, indywidualnych cech pacjenta, ilości wykonanych zabiegów oraz tego, czy pacjent stosował się do zaleceń po zabiegu.

Opinie Zadowolonych Pacjentów

Pani Iwona poza tym, że jest miła i kochana to wykonuje swoją pracę z wielką miłością i pasją. To się od razu czuje, bo relacja jaką tworzy z pacjentami od początku jest niesamowita. Potrafi wszystko dobrać pod urodę pacjenta, dopasować odpowiednie pod nią zabiegi i spełnić jej główne potrzeby. Z wielką uwagą słucha i bez pośpiechu prowadzi konsultację. Pierwszy raz spotkałam się z takim poczuciem estetyki i z takim ciepłym podejściem. Musicie odwiedzić gabinet Pani Iwonki.

Dominika Całka

Pani doktor to sympatyczna osoba, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Idealnie dobierze każdy zabieg. Z wyczuciem bez efektu napompowania, poprostu wygląda się młodziej i świeżo.

Karina M

Gorąco polecam lek. Iwonę Adwent, gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo przeprowadza wywiad, a co najważniejsze ma szeroki wachlarz zabiegów.

Paulina Grzonka

Pani Adwent jest profesjonalistką w dziedzinie medycyny estetycznej, co przekłada się na bezpieczne i skuteczne zabiegi. Bardzo polecam!!

Aleksandra Jóźwik

Gwarancja jakości i profesjonalizmu. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, a efekty zabiegów przekraczają oczekiwania.

Eliza Kozińska

Iwona Adwent to znakomity specjalista medycyny estetycznej. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Katarzyna Bieniek

Pani doktor to sympatyczna osoba, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Idealnie dobierze każdy zabieg. Z wyczuciem bez efektu napompowania, poprostu wygląda się młodziej i świeżo.

Karina M

Pani Doktor ma ogromną wiedzę i wyczucie estetyki. Ma pewną rękę do swojego zawodu i można jej zdecydowanie w pełni zaufać. Jest profesjonalna, miła i wie co robi. Jak dla mnie zaufanie to podstawa, a do Pani Iwonki mam je od samego początku. W gabinecie panuje porządek i fajna atmosfera.

Zofia Raczek

Dr Adwent to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie!

Julia Karcz

WordPress Theme built by Shufflehound. Medycyna Estetyczna Dr Adwent© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone